Who Are We - Plasi
00:00 / 00:00

Pobudka o 3:00, wyjazd o 3:30, przyjazd o 6:00, dojście na miejsce o 7:20. 4°C, góry, polana, oszroniona trawa, drzewa, wschód Słońca i ONI.

 

Z powyższego opisu ten pomysł mógł wydawać się szalony, ale zdjęcia zdecydowanie wynagradzają cały trud włożony w ten wyjazd.

Z Sarą i Michałem w poszukiwaniu najlepszych kadrów wybrałem się w Góry Izerskie. Prognoza pogody mówiła o bezchmurnym niebie, co w połączeniu ze wschodzącymi promieniami słonecznymi było scenariuszem idealnym. Po dotarciu na miejsce, Sara i Michał szybko ubrali się w swoje weselna stroje i wyruszyliśmy na szlak w stronę Chatki Górzystów. Po przejściu ponad 5 km zatrzymalismy się na jednej z polan w oczekiwaniu na powoli przedzierające się między drzewami Słońce. Polana znajdowała się w lekkiej dolinie, co skutkowało niską temperaturą. Po kilkunastu minutach sesji, to co zaczęło się dziać przerosło nasze oczekiwania. Promienie słoneczne przechodząc przez drzewa zaczęły tworzyć lasery świetlne, o których marzy każdy fotograf fotografujący o wschodzie. To, co widzicie na zdjęciach, to tylko namiastka, uwierzcie, że na żywo widok był nieziemski!

Wracając również pozytywnie się zaskoczyliśmy. Kontrasty kolorystyczne, genialne światło. Ale co Wam będę pisał, sami obejrzyjcie efekty!

© 2019 Mateusz Sałaciak