BIO

  Jedyną drogą do tworzenia wielkich rzeczy, jest kochanie tego, co się robi.
- Steve Jobs

Cześć, jestem Mateusz. Nie jestem fotografem. Jestem tym, kto kocha przedstawiać historię prawdziwych osób poprzez obiektyw aparatu. Uwielbiam przebywać z ludźmi. Wierzę, że każdy człowiek jest inny, a każda historia odmienna. Pragnę sprawić, że Twoja zostanie opowiedziana przeze mnie w sposób jedyny w swoim rodzaju. Podczas sesji chcę tworzyć nie tylko zdjęcia ale i doskonałe, autentyczne wspomnienia. Łapanie momentów, które wyrażają pełen wachlarz emocji jest moją pasją. To kocham i tym żyję. Jestem gotowy na wszelkiego rodzaju wyzwania. Łatwo jest nacisnąć spust migawki, trudniej jest sprawić, żeby ta chwila była zapamiętana nie tylko ze zdjęcia, ale właśnie z tego, co przeżywamy podczas jej uchwycenia. Pragnę tworzyć atmosferę, w której każdy czuje się swobodnie i może być sobą. Atmosferę, do której chce się wracać przeglądając uwiecznione przeze mnie fotografie. 

Staram się łączyć fotografię z resztą moich zainteresowań. Uwielbiam podróżować. Pozwala mi to również realizować się w fotografii krajobrazowej i portretowej. Od dziecka kocham góry, które sprawiają, że czuję się trochę bardziej bliżej nieba. Każdy moment w naszym życiu potrzebuje akompaniamentu. Uwielbiam odkrywać nowe dźwięki, style muzyczne. Lubię tworzyć. Lubię grać. Perkusja to kolejna z moich pasji, której poświęcam czas w wolnych chwilach.

Każdy sukces, który udaje mi się osiągnąć, zawdzięczam Bogu. Wiara daje mi prawdziwą wolność. Kocham spędzać z Nim czas i z ludźmi, których On stawia na mojej drodze. Czas, podczas którego uczę się jak kochać drugiego człowieka. Czas, który każdego dnia staram się doceniać jeszcze bardziej. Czas, który dzięki fotografii udaje mi się zatrzymać.

Dobrze, dość o mnie. Chciałbym dowiedzieć się więcej o Tobie. Chcę poznać Twoją historię. Pozwól mi ją uwiecznić i razem stwórzmy coś wyjątkowego i unikalnego. Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy.

Skontaktuj się

E- mrwson@gmail.com

T- +48 723 424 478

Śledź mnie na

Facebook- facebook.com/mrwson

Instagram- instagram.com/mrwson

                   instagram.com/mateuszsalaciak

© 2019 Mateusz Sałaciak